Pre našich verných zákazníkov a profesijné skupiny máme zľavový systém. Prvým krokom je registrácia na e-shope. Profesijné zľavy platia na všetok sortiment.

ZľavaUrčené pre
10%Aktívne vojenské zálohy
Armáda SR
Bezpečnostné agentúry
Celná správa
Dobrovoľní hasiči
Hasičský záchranný zbor
Mestská polícia
Polícia SR
Vojnoví veteráni
Väzenská služba
Zdravotnícke zariadenia
5%Airsoftové kluby
Kluby vojenskej histórie (KVH)
Paintball kluby
Prevádzkovateľ webových stránok s vojenskou tematikou
Poľovnícke kluby
Rybárske kluby
Strelecké kluby


Postup získania zľavy 10%


1. Zaregistrujte sa.
2. Zašlite nám kópiu prednej strany preukazu, potvrdzujúceho vašu príslušnosť k danej organizácii. Na preukaze musí byť zreteľné vaše meno, ostatné údaje môžete začierniť či rozmazať. Túto kópiu nám môžete zaslať nascanovanú emailom na adresu info@netnakup.sk.
3. Po skontrolovaní našim pracovníkom bude k vášmu účtu pridelená trvale platná zľava a budú sa vám zobrazovať nové, nižšie ceny.

Postup získania zľavy 5%


1. Zaregistrujte sa.
2. Zašlite nám voľnou formou písané čestné vyhlásenie o príslušnosti ku konkrétnemu klubu. Túto kópiu nám môžete zaslať nascanovanú emailom na adresu info@netnakup.sk.
3. Umiestnite na internetové stránky vášho klubu odkaz na Armik.sk. Textový, grafický alebo článok. Umiestnením tohto odkazu majú príslušnú zľavu všetci členovia danej skupiny. Ku konkrétnym užívateľským účtom na Armik.sk je však nutné podať žiadosti jednotlivo.
4. Po skontrolovaní našim pracovníkom bude k vášmu účtu pridelená trvale platná zľava a budú sa Vám zobrazovať nové, nižšie ceny.